Ivan Grünewald - Figurkomposition

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IVAN GRÜNEWALD (1911-1996): Figuromposition, signerad IG, olja på duk, 61x50 cm

389018

2016-06-16