Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
IVAN GRÜNEWALD (1911-1996): Figuromposition, signerad IG, olja på duk, 61x50 cm
389018
2016-06-16
Gör en kostnadsfri värdering här