Pablo Picasso - Reproduktion
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
PABLO PICASSO, reproduktion efter, "Mere et enfant", signerad i plåten Picasso 29.4.63., färglitografi, ca 50x39 cm
Kuntoraportti
Spricka i glaset i nedre vänster hörn.
389020
Päivämäärä:
2016-06-16