Pablo Picasso - Reproduktion

Pablo Picasso - Reproduktion
Pablo Picasso - Reproduktion

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

PABLO PICASSO, reproduktion efter, "Mere et enfant", signerad i plåten Picasso 29.4.63., färglitografi, ca 50x39 cm

Kuntoraportti

Spricka i glaset i nedre vänster hörn.

389020

Päivämäärä:

2016-06-16