Estrid Ericson

Estrid Ericson
Estrid Ericson
Estrid Ericson
Estrid Ericson
Estrid Ericson
Estrid Ericson
Estrid Ericson
Estrid Ericson

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ESTRID ERICSON för Svenskt Tenn, Panama burk i tenn med detaljer i mässing, stämplad, försedd med gravyr på insidan av locket, höjd ca 11 cm.

Stötskada på knoppen och genom metallen, slitage

389051

2016-06-07