Estrid Ericson
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ESTRID ERICSON för Svenskt Tenn, Panama burk i tenn med detaljer i mässing, stämplad, försedd med gravyr på insidan av locket, höjd ca 11 cm.
Stötskada på knoppen och genom metallen, slitage
389051
2016-06-07