Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKARMATUR för 5 ljuspunkter, svartlackerad och gulmetall, 1940/50-tal, höjd ca 66, diameter 56 cm
Smärre slitage
389089
2016-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här