Takarmatur

Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATUR för 5 ljuspunkter, svartlackerad och gulmetall, 1940/50-tal, höjd ca 66, diameter 56 cm

Smärre slitage

389089

2016-06-07