Skåp gustaviansk stil
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, sekelskifte 1900, gustaviansk stil, beslag och dekorlister i förgylld mässing, kanneleringar, inredning med flyttbara hyllplan, ovandel samt nederdel med låda, höjd ca 136, 68x47,5 cm, nyckel medföljer
Slitage, smärre fanérbortfall
389103
2016-06-07