Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
KISTA, 1700/1800-tal, avtagbar benställning, målad dekor, ek samt smide, inuti daterad 1853, höjd ca 67, 109 x 65 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage.
389104
2016-06-07