Ilkka Pärni målning
2016-06-07
389126
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ILKKA PÄRNI (född 1959): Geometrisk komposition, signerad och daterad Illka Pärni -89, akryl, ca 45x45 cm