Skål

Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅL, Kina, porslin, 1900-tal, "100 lekande pojkar", diameter 25 cm, höjd 12 cm

Smärre slitage.

389131

2016-06-07