Johan Tirén

Johan Tirén
Johan Tirén
Johan Tirén
Johan Tirén
Johan Tirén
Johan Tirén

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

JOHAN TIRÉN (1853-1911): Fjällvegetation, signerad J.T, olja på duk fäst på pannå, 43 x 57,5 cm

PROVENIENS: Karin Tirén, Stockholm

Smärre färgbortfall vid hörnen

389151

2016-06-07