Fruls Tilpo olja på duk

Fruls Tilpo olja på duk
Fruls Tilpo olja på duk
Fruls Tilpo olja på duk
Fruls Tilpo olja på duk
Fruls Tilpo olja på duk
Fruls Tilpo olja på duk

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRULS TILPO (född 1960), Utan titel, signerad Tilpo, olja på duk, 50x50 cm, oramad

389173

2016-06-07