Hörnskåp i engelsk stil
2016-06-08
389187
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÖRNSKÅP, engelsk stil, 1900-tal, med genombrutet krön, djup ca 40, höjd ca 202 cm
smärre fanerskador