Hörnskåp i engelsk stil

Hörnskåp i engelsk stil
Hörnskåp i engelsk stil
Hörnskåp i engelsk stil
Hörnskåp i engelsk stil
Hörnskåp i engelsk stil
Hörnskåp i engelsk stil
Hörnskåp i engelsk stil
Hörnskåp i engelsk stil
Hörnskåp i engelsk stil
Hörnskåp i engelsk stil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÖRNSKÅP, engelsk stil, 1900-tal, med genombrutet krön, djup ca 40, höjd ca 202 cm

smärre fanerskador

389187

2016-06-08