Emmamodell salongsmöbel
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALONGSMÖBEL, 1800-talets slut, nyrokoko, emmamodell, bestående av soffa samt två fåtöljer på svarvade ben med hjultrissor, grön klädsel, soffans längd ca 145 cm, sitthöjd 41 cm
Skador, fläckar, snarlik modell
389190
2016-06-07