Emmamodell salongsmöbel

Emmamodell salongsmöbel
Emmamodell salongsmöbel
Emmamodell salongsmöbel
Emmamodell salongsmöbel
Emmamodell salongsmöbel
Emmamodell salongsmöbel
Emmamodell salongsmöbel
Emmamodell salongsmöbel

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALONGSMÖBEL, 1800-talets slut, nyrokoko, emmamodell, bestående av soffa samt två fåtöljer på svarvade ben med hjultrissor, grön klädsel, soffans längd ca 145 cm, sitthöjd 41 cm

Skador, fläckar, snarlik modell

389190

2016-06-07