Matbord mahogny
Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MATBORD, 1800-talets slut, mahogny, med fothylsor i mässing, benen med dekor av festong i mässing, höjd 76, diameter 134, iläggsskivor á 55 cm, total längd ca 354 cm
Ytslitage, spricka
389194
2016-06-07