Matbord mahogny

Matbord mahogny
Matbord mahogny
Matbord mahogny
Matbord mahogny
Matbord mahogny
Matbord mahogny
Matbord mahogny
Matbord mahogny

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MATBORD, 1800-talets slut, mahogny, med fothylsor i mässing, benen med dekor av festong i mässing, höjd 76, diameter 134, iläggsskivor á 55 cm, total längd ca 354 cm

Ytslitage, spricka

389194

2016-06-07