Fåtöljer Louis seize-stil
Klubbat för:
850 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
FÅTÖLJER, 1 par, omkring 1900, Louis Seize-stil, betsad björk, förgylld och kannelerad dekor, snarlik klädsel, sitthöjd 43 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
389197
Päivämäärä:
2016-06-07