René Lalique 3 glasföremål
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RENÈ LALIQUE, ljusstake för två ljus samt 2 vaser med kvinnofigurer respektive fåglar i relief, 2 föremål signerade Lalique France (tillverkade efter 1945), höjd upp till 12,5 cm
Smärre nagg på en vas fågelvingspets
389203
2016-06-08