René Lalique 3 glasföremål

René Lalique 3 glasföremål
René Lalique 3 glasföremål
René Lalique 3 glasföremål
René Lalique 3 glasföremål
René Lalique 3 glasföremål
René Lalique 3 glasföremål
René Lalique 3 glasföremål
René Lalique 3 glasföremål
René Lalique 3 glasföremål
René Lalique 3 glasföremål

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RENÈ LALIQUE, ljusstake för två ljus samt 2 vaser med kvinnofigurer respektive fåglar i relief, 2 föremål signerade Lalique France (tillverkade efter 1945), höjd upp till 12,5 cm

Smärre nagg på en vas fågelvingspets

389203

2016-06-08