Holländsk skola Philippe Roy Despagne

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HOLLÄNDSK SKOLA (1600-tal): Porträtt av Philippe Roy Despagne kung Filip II av Spanien, olja på duk, 55x46 cm

Retuscher, färgbortfall

389212

2016-06-08