Chiffonjé

Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CHIFFONJÉ, 1800-talets andra hälft, fanérad med mahogny, med intarsia i fruktträd med bl a lyrformationen och blomsterurnor med festonger, höjd ca 142, 89x42 cm

Skador i form av torrsprickor, slagen skåpdörr

389222

2016-06-08