Antoni Tapies
2016-06-07
389254
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ANTONI TÀPIES (1923-2012): Addició de petjades 1972, färgetsning och carborundum, signerad Tàpies 13/75, 74 x 57 cm
Ngt gulnade kanter