Antoni Tapies

Antoni Tapies
Antoni Tapies
Antoni Tapies
Antoni Tapies

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ANTONI TÀPIES (1923-2012): Addició de petjades 1972, färgetsning och carborundum, signerad Tàpies 13/75, 74 x 57 cm

Ngt gulnade kanter

389254

2016-06-07