Henry Moore litografi

Henry Moore litografi
Henry Moore litografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HENRY MOORE, (1898-1986): Two Reclining Figures, signerad och numrerad Moore 66/100., färglitografi, 1973, 43,7x35,3 cm,
LITTERATUR: Cramer 308

389265

2016-06-07