Såsterrin

Såsterrin
Såsterrin
Såsterrin
Såsterrin
Såsterrin
Såsterrin
Såsterrin
Såsterrin
Såsterrin
Såsterrin

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÅSTERRIN MED UNDERFAT, porslin, Kina, 1800-tal, Kanton, celadonglasyr, dekor av blommor och fåglar i emaljfärger, järnoxid samt guld, längd 21 cm

Nagg

389270

2016-06-07