Snedklaffsekretär

Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SNEDKLAFFSSEKRETÄR, 1700-tal, i ek, invändig lådinredning, draghandtag i mässing, höjd 98, 101x44 cm, nyckel finns

hårt renoverad, kompletterad, skador

389275

2016-06-07