Sybord

Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SYBORD med låda i sargen, 1800-tal, bonad björk, med dekor av guttar och fothylsor i mässing, höjd 70, 52x37 cm

Dekordelar saknas, ytslitage

389285

2016-06-08