Kista

Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KISTA, renässansstil, 1800-tal, ek, höjd ca 70, 154x50 cm

Skador

389296

2016-06-08