UNO VALLMAN Tore A Jonassons samling
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
UNO VALLMAN (1913-2004): Stilleben, signerad och daterad Uno Vallman 1965, olja på duk, 64x53 cm
Kuntoraportti
389308
Päivämäärä:
2016-06-17