UNO VALLMAN Tore A Jonassons samling

Klubbat för:

4 000 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

UNO VALLMAN (1913-2004): Stilleben, signerad och daterad Uno Vallman 1965, olja på duk, 64x53 cm

Kuntoraportti

389308

Päivämäärä:

2016-06-17