Klaffbord gråmålat

Klaffbord gråmålat
Klaffbord gråmålat
Klaffbord gråmålat
Klaffbord gråmålat
Klaffbord gråmålat
Klaffbord gråmålat

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KLAFFBORD, 1900-talets början, gråmålat, höjd 72, 100 x 100 cm

Senare bemålat, bruksslitage

389310

2016-06-07