Fällbord 1800-tal

Fällbord 1800-tal
Fällbord 1800-tal
Fällbord 1800-tal
Fällbord 1800-tal
Fällbord 1800-tal
Fällbord 1800-tal
Fällbord 1800-tal
Fällbord 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÄLLBORD, 1800-tal, björkfaner, på tredelad pelarfot, höjd 69, diameter 73 cm

Slitage, spricka

389345

2016-06-08