Stolar 4 stycken
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
STOLAR, 4 st., snarlika, 1700-tal, rokoko, provinsarbeten, svartmålade, sitthöjd 45-47 cm, originaltyg medföjer
PROVENIENS: Renshammar i Hälsingland
Senare bemålade, slitage, färgbortfall, delvis renoverade
389365
2016-06-08