Stolar 4 stycken

Stolar 4 stycken
Stolar 4 stycken
Stolar 4 stycken
Stolar 4 stycken
Stolar 4 stycken
Stolar 4 stycken
Stolar 4 stycken
Stolar 4 stycken
Stolar 4 stycken
Stolar 4 stycken
Stolar 4 stycken
Stolar 4 stycken
Stolar 4 stycken
Stolar 4 stycken
Stolar 4 stycken
Stolar 4 stycken
Stolar 4 stycken
Stolar 4 stycken

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

STOLAR, 4 st., snarlika, 1700-tal, rokoko, provinsarbeten, svartmålade, sitthöjd 45-47 cm, originaltyg medföjer

PROVENIENS: Renshammar i Hälsingland

Senare bemålade, slitage, färgbortfall, delvis renoverade

389365

2016-06-08