Golvur 1700-tal

Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GOLVUR, 1700-tal, rokoko, gräddvit bemålning, skuren dekor i guld, på svängda fötter, höjd 225 cm

Senare bemålning, sprickor, slitage

389378

2016-06-08