Skrivbord Art Deco

Skrivbord Art Deco
Skrivbord Art Deco
Skrivbord Art Deco
Skrivbord Art Deco
Skrivbord Art Deco
Skrivbord Art Deco
Skrivbord Art Deco
Skrivbord Art Deco

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, 1920/30-tal, art deco, björk, skåpsdörrar med dekor i form av facklor och bakomliggande lådinredning, höjd 76, 136x70 cm

Slitage, fläckar, nyckel saknas

389397

2016-06-08