Pastell

Pastell
Pastell
Pastell
Pastell

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kustlandsakap, otydligt signerad och daterad 1904?, pastellkrita, ca 21x33 cm

389404

2016-06-08