UNO VALLMAN Tore A Jonassons samling
2016-06-17
389425
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Blommor, signerad Uno Vallman, olja på duk, 55x45 cm