UNO VALLMAN Tore A Jonassons samling

Klubbat för:

2 800 SEK

4 000 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004): Pimpelfiske, signerad och daterad Uno Vallman 1965, olja på pannå, ca 50x64 cm

389430

2016-06-17