UNO VALLMAN Tore A Jonassons samling

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

UNO VALLMAN (1913-2004): Båt mot röd himmel, signerad och daterad Uno Vallman 1957, olja på pannå, 39x56 cm

Zustandsbeschreibung

389457

2016-06-17