Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
UNO VALLMAN (1913-2004): Båt mot röd himmel, signerad och daterad Uno Vallman 1957, olja på pannå, 39x56 cm
Zustandsbeschreibung
389457
2016-06-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner