Leoo Verde oljemålning

Leoo Verde oljemålning
Leoo Verde oljemålning
Leoo Verde oljemålning
Leoo Verde oljemålning
Leoo Verde oljemålning
Leoo Verde oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEOO VERDE (1904-1976): Vatten och klippor, signerad Leoo V -72, olja på duk, ca 60 x 100 cm

389464

2016-06-08