Carl Malmsten soffgrupp Lillasyster
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
7 000 SEK
CARL MALMSTEN, soffgrupp, Lillasyster, 1900-talets mitt, bestående av: soffa samt två fåtöljer med textilklädsel, brickmärkt OH Sjögren, höjd 72, sitthöjd ca 40 cm, soffans längd ca 140 cm
Smärre slitage
389467
2016-06-08