KARL DAHLQVIST Tore A Jonassons samling

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARL DAHLQVIST (1900-71): Fönsterutsikt, signerad och daterad Karl Dahlqvist 1964, olja på pannå, 122x92 cm

Oramad, kantslitage

389469

2016-06-16