Samling mässing 1900-tal 3 dlr

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKE, renässansstil, GRYTA, ASK, mässing, 1900-tal, höjd ca 4-23 cm

Slitage

389476

2016-06-08