Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LJUSSTAKE, renässansstil, GRYTA, ASK, mässing, 1900-tal, höjd ca 4-23 cm
Slitage
389476
2016-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här