skålar

skålar
skålar
skålar
skålar
skålar
skålar

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

SKÅLAR med hänklar, 3 st, turkost resp mjölkvitt glas, GLAS, 5 st, delvis graverat glas, 18/1900-tal, höjd 5,5-12 cm

Smärre nagg

389485

2016-06-08