Herrfickur förgylld metall sköldpadda
Klubbat för:
7 800 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
HERRFICKUR, förgylld metall och sköldpadda, London ca 1800, signerad Ralph Gout, urverket signerat på turkisk skrift, spindelgång, verknr: 24391 boettnr: 391, diameter 43 mm, 3 dlr, skyddsboett diameter 53 mm, yttre boett 63 mm, vikt 152 g
Kuntoraportti
389488
Päivämäärä:
2016-06-14