Paul Kedelv vas Flygsfors

Paul Kedelv vas Flygsfors
Paul Kedelv vas Flygsfors
Paul Kedelv vas Flygsfors
Paul Kedelv vas Flygsfors

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PAUL KEDELV, 1900-talets mitt, vas Coquille, Flygsfors, signerad, höjd ca 40 cm

389494

2016-06-08