Roy Adzak - Untitled

Roy Adzak - Untitled
Roy Adzak - Untitled
Roy Adzak - Untitled
Roy Adzak - Untitled
Roy Adzak - Untitled
Roy Adzak - Untitled

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROY ADZAK (England, 1927-1987): Untitled, signerad och daterad på baksidan Roy Adzak, Paris 1970, gips och relief, 31x35 cm
PROVENIENS: Ragnar von Holtens samling

389499

2016-06-08