Väggapplique

Väggapplique
Väggapplique
Väggapplique
Väggapplique
Väggapplique
Väggapplique

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGAPPLIQUE, mässing, för 4 ljus, 1900-tal, höjd 40 cm

Slitage, sned botten knopp

389503

2016-06-08