Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
PELLE ÅBERG (1909-1964): Brudparet, signerad Pelle Åberg, olja på pannå, ca 58x24 cm
389510
2016-06-17
Gör en kostnadsfri värdering här