Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
NINO LONGOBARDI (Italien, född 1953): Senza titulo, signerad och daterad a tergo Nino Longobardi 1987. Blandteknik, 35 x 30 cm.
389519
2016-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här