Nino Longobardi - Senza titulo
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
NINO LONGOBARDI (Italien, född 1953): Senza titulo, signerad och daterad a tergo Nino Longobardi 1987. Blandteknik, 35 x 30 cm.
Kuntoraportti
389519
Päivämäärä:
2016-06-08