OLLE OLSSON HAGALUND Tore A Jonassons samling
Valmis
2016-06-16
389521
| Korkein tarjous | 18 000 SEK |
| Arviointi | 20 000 SEK |
OLLE OLSSON HAGALUND (1904-1972), Den röda stolen, signerad Olle Olsson Hagalund, olja på pannå, 17x12 cm
Krackelering, mindre färgbortfall