OLLE OLSSON HAGALUND Tore A Jonassons samling

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

OLLE OLSSON HAGALUND (1904-1972), Den röda stolen, signerad Olle Olsson Hagalund, olja på pannå, 17x12 cm

Krackelering, mindre färgbortfall

389521

2016-06-16